МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Oct 122013
 

Київ, 12.10.2013

Раніше я вже оцінював роботу нововведення КМДА — сайту контакт-центру «1551». Тоді результати обробки мого звернення були невтішними — на поставлене мною питання відповідь давали ну ду-у-уже довго. Але, оскільки в коментарях у соціальних мережах мені були закиди, що хоч питання і було простим, проте є регламент, відповідно до якого обробляються звернення, тому відповідали начебто довго. Через це я вирішив випробувати систему ще раз, трохи ускладнивши завдання, і подивитись, чи вкладуться в терміни цього разу.
Читати повністю…

Sep 052013
 

Київ, 05.09.2013

Місяць тому я стикнувся з нахабною поведінкою кондуктора в громадському транспорті. Як ви можете знати, в Києві на деяких маршрутах стартував пілотний проект із введенням електронних компостерів нового зразка. З’явились і певні проблеми пов’язані з цим.

Так, одного серпневого дня, я зайшов до автобусу на маршруті № 102. Я вже мав квиток нового зразка, який придбав раніше у кондуктора на тому ж маршруті. Коли я вирішив закомпостувати талон за допомогою електронного компостера, то зробити це мені не вдалося — компостер його не приймав.

Читати повністю…

Aug 272013
 

Київ, 27.08.2013

Не так давно чиновники Київської міської державної адміністрації вихвалялись тим, що запустили сайт контакт-центру «1551», завдяки якому можна залишити звернення через інтернет, не дзвонячи на лінію «1551».

Я вирішив перевірити, як працює нова служба, і залишив звернення, в якому просив повідомити мені контактний телефон Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Питання досить просте, відповідь на яке у Google можна знайти дуже швидко.
Читати повністю…