МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jul 262011
 

Київ, 26.07.2011

В світі фомування громадських рад при органах виконавчої влади, у багатьох виникали спірні питання щодо повноважень ініціативної групи вводити додаткові обмеження для участі інститутів громадянського суспільства в установчих зборах.

Дійшло навіть до судового позову, ініціатором якого був я. Щоб раз і назавжди поставиити крапку в цьому питанні, я направив в Кабінет Міністрів України листа щодо надання роз’яснень з цього приводу. Його, і відповідь на нього з Міністерства юстиції України, публікую нижче.

Дивитись…

May 072011
 

Київ, 07.05.2011

Почалось все з того, що я зі знайомими їхав поїздом на західну Україну. В нашій «купешці» (в лапках тому, що їхали ми плацкартом) сидів «піддатий» чоловік на ім’я Іван, якого ми охрестили «дядя Ваня». Був абсолютно спокійним, нікого не зачіпав, громадський порядок не порушував. Трохи пізніше ми помітили, як до нього підійшов провідник і щось запитав (мабуть квиток?), і після цього вони посварились. Причину сварки я не знаю, але провідник пообіцяв висадити його на найближчій станції. Так і сталося. На першій же зупинці потягу в наш вагон зайшов наряд міліції і почав робити спроби висадити Івана. Ми зі знайомими обурились цим, виступивши на підтримку пасажира. Проте, міліція не звертаючи на нас увагу, продовжувала робити свою справу. Провідник почав складати акт висадки, але, не завершивши цього, віддав його міліціонеру. Коли я звернувся до правоохоронця з пропозицією виступити в якості свідка і записати до акту свої показання, мені було відмовлено. Після того, як міліція висадила пасажира, а поїзд поїхав далі, ми, розуміючи, що з Іваном буде далі, вирішили написати скаргу начальнику поїзду на дії провідника. Думаю, ви зрозумієте наші мотиви, адже, якщо навіть якісь гроші чи цінні речі в Івана і були, то він з ними попрощається, після спілкування зі стражами порядку. І як йому добиратись додому — невідомо. Я написав скаргу, і окрім мене її підписало ще 16 пасажирів, всього — 17 осіб.

Нижче публікую саму скаргу. Вибачайте за поганий почерк.

Читати повністю…

Mar 092011
 

Київ, 09.03.2011

Раніше я вже писав про свої спроби приєднатися до ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Головному Контрольно-ревізійному управлінні України, а також до самої Громадської ради. Писав про нісенітницю, яку ніс Голова діючої Громадської ради Федосов Віктор Михайлович, писав і про те, що надсилав скаргу до Кабміну на дії КРУ.

Першого мого листа до Контрольно-ревізійного управління було відправлено 29.11.2010. Відповіді на нього не було. Потім, мною було надіслано скаргу до КМУ від 05.01.2011. Відповіді не було. Пізніше, 21.02.2011, я написав ще одного листа до Кабміну. І от, нарешті, 09.03.2011, приблизно через 3 місяці і 10 днів, я отримав наступну відповідь:

Читати повністю…

Feb 112011
 

Київ, 11.02.2011

В світі набрання чинності Постанови Кабінету міністрів України № 996 від 3 листопада 2010 року, що дало старт формування громадських рад при центральних органах виконавчої влади, бачучи те, як все відбувається, якась муза навіяла мені ось такий вірш.

Читати…

Jan 202011
 

Київ, 12.01.2011

11 січня 2011 року відбулося третє засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, в яку я маю честь входити.

Читати повністю…

Jan 122011
 

Київ, 06.01.2011

Ну що ж, в цьому випуску я розкажу, про свої спроби приєднатися до ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Контрольно-ревізійному управлінні України.

Звернення з волевиявленням взяти участь в роботі ініціативної групи я надіслав ще 29 листопада 2010 року.  Розуміючи, що  просто чекати на відповідь немає сенсу, десь через два тижні почав їм надзвонювати і дізнаватись хто виконавець, ну і інші деталі… Забігаючи вперед, скажу, що офіційну відповідь я не отримав донині, хоча минуло вже більше місяця з дня реєстрації звернення.

Читати повністю…