МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Oct 122013
 

Київ, 12.10.2013

Раніше я вже оцінював роботу нововведення КМДА — сайту контакт-центру «1551». Тоді результати обробки мого звернення були невтішними — на поставлене мною питання відповідь давали ну ду-у-уже довго. Але, оскільки в коментарях у соціальних мережах мені були закиди, що хоч питання і було простим, проте є регламент, відповідно до якого обробляються звернення, тому відповідали начебто довго. Через це я вирішив випробувати систему ще раз, трохи ускладнивши завдання, і подивитись, чи вкладуться в терміни цього разу.
Читати повністю…

Sep 202013
 

Киев, 20.09.2013

Дал комментарий сайту From-UA относительно состояния дорог в Украине. Перепечатываю его ниже.

Для власти нет смысла делать одну качественную дорогу на 20-30 лет. Лучше ремонтировать все время те, которые есть, и, соответственно, каждый год выделять на это деньги. Об этом в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Новости Украины — From-UA сообщил координатор кампании «Тримай вора з Автодора» Андрей Богданович.

Читать полностью…

Sep 132013
 

Киев, 13.09.2013

Дали с Максимом Пановым комментарии относительно запланированного строительства в Украине платных дорог. Перепечатываю часть статьи с нашими мыслями по этому поводу. Полную версию статьи можете прочитать на сайте СЕГОДНЯ.ua.

Платные дороги имеют право на существование, но только лишь в том случае, если каждая из них будет иметь бесплатный аналог. Если аналога не будет, то люди будут вынуждены пользоваться платными дорогами, поддерживая искусственно высокие доходы тех, кто эти дороги обслуживает и взимает плату, говорит Максим Панов, координатор акций протеста «Я ненавижу Автодор».

Читать полностью…

May 132013
 

Київ, 13.04.2013

На святах, в межах кампанії «Тримай вора з Автодора», ми, разом з демальянсівцями, відсвяткували дні народження ям на київських дорогах. Як виявилось, серед молодих ям, також є і ями-довгожителі, які досягли семидесятирічного віку, і мають в своїх планах пережити ще не одне покоління киян.

Ми знайшли такі, що лишились ще з часів бомбардувань німцями Києва в часи Великої Вітчизняної війни, які до сьогодні не були відремонтовані «Укравтодором» від часу визволення Києва в 1943 році.

Дивитись фотографії…

Dec 092012
 

Київ, 09.12.2012

Взяв участь у антикорупційному форумі, та разом з головою київського осередку ВМГО «Молоді Демократичного Альянсу» Аліною Божнюк презентував кампанію «Тримай вора з Автодора!». Перегляньте відео.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Нижче передруковую новину з сайту «Демократичного Альянсу», опубліковану київською прес-службою партії.

Читати повністю та дивитись фото

Dec 052012
 

Киев, 05.12.2012

Перепечатываю статью с сайта БАГНЕТ, написанную Евой Лионовой, про акцию ДемАльянса возле Прокуратуры города Киева, в которой я принимал непосредственное участие.

Сегодня, 5 декабря, в Киеве возле здания городской прокуратуры активисты ВМОО «Молодёжь Демократического Альянса» провели акцию протеста против хищения госсредств руководством КП «Киевавтодор».

Читать полностью…