МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Nov 252016
 

Київ, 25.11.2016

Розказав про новий аналіз роботи контрольних пунктів на Донеччині в програмі «Громадського радіо».


Ролик також можна подивитись на YouTube

Nov 122016
 

Київ, 12.11.2016

Взяв участь в ефірі на телеканалі «112 Україна» та висловив свою думку щодо ситуації, яка склалась із розведенням військ на Донбасі та про діяльність проекту «Прифронтова інспекція».


Ролик також можна подивитись на YouTube

Oct 132016
 

Київ, 13.10.2016

Взяв участь в ефірі прогарми «У центрі уваги» та розказав про роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Nov 262015
 

Київ, 26.11.2015

Розміщую повний текст мого виступу з прес-брифінгу 23 листопада у Краматорську на тему: Порушення прав людини та корупційні схеми на контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Зайцеве» та «Новотроїцьке».

Наша організація «Фундація.101» реалізує проект «Прифронтова інспекція». Метою якого є забезпечення дотримання прав людини при проходженні перевірки на контрольних пунктах в’їзду-виїзду під час перетину лінії зіткнення. Проект розрахований на три місяці, протягом яких наші спостерігачі щоденно будуть знаходитись на КПВВ «Зайцеве» і «Новотроїцьке» та спостерігати за проходженням громадянами процедури перевірки та огляду їх речей. Ми стежитимемо за тим, наскільки прозоро працюють співробітники перевіряючих органів, чи ввічливо вони поводять себе з людьми, чи не вимагають з них кошти. Під час самого моніторингу ми будемо щоденно публікувати в соцмережах поточну інформацію з контрольних пунктів, а після завершення моніторингу направимо рекомендації щодо покращення пропускного режиму у відповідні органи державної влади.

Читати повністю…