МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 292013
 

Київ, 29.01.2013

Передруковую статтю про мене і про моє голодування, яка вийшла в «Газеті по-українськи», у випуску № 1554, в рубриці «Здоров’я». Авторка — Катерина Гончарова.

Киянин 27-річний Андрій Богданович два роки голодує три дні на тиждень. Не їсть і не п’є по понеділках, середах і п’ятницях.

— Важив 130 кілограмів. Якось прочитав у інтернеті розповідь чоловіка, який не їв і не пив по суботах. Вирішив теж спробувати, бо хотів вивести з організму шлаки і скинути зайву вагу. Наступного дня була субота, то я нічого не їв і не пив. Далося це легко — голоду майже не відчував. Усвідомив, що їжа лише підтримує життя. Довгий час можна прожити без харчів. Став почуватися набагато краще, у тілі з’явилася легкість.

Читати повністю…

Jan 082012
 

Киев, 08.01.2012

Один год и один день назад я прочитал на «Политико» публикацию Сергея Волкова, в которой он затрагивал тему голодания и описывал, как со своей семьёй не ест и не пьёт один день в неделю, по субботам. Это меня настолько заинтересовало, что я решил попробовать. На следующий же день (кстати, тоже была суббота) я абсолютно не употреблял ни пищу, ни воду. Далось мне это довольно легко  — есть и пить практически не хотелось.

Читать далее…