МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 092014
 

Прокуратура міста Києва, Печерський районний суд міста Києва, 08.01.2014

Розміщую відео з акції партії «Демократичний Альянс» під Прокуратурою міста Києва, а також акції ДемАльянсу та інших активістів ЄвроМайдану під Печерським судом міста Києва, з вимогою закриття кримінальної справи проти Ярослава Притуленка та звільнення його з-під варти. На відео можете побачити виступи Максима Панова та мене.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Sep 252013
 

Київ, 25.09.2013

Передруковую новину Українських національних новин щодо заборони «ДемАльянсу» проводити акцію протесту у Вишгороді.

Київський окружний адмінсуд заборонив партії «Демократичний Альянс» проводити акцію протесту проти свавілля міліції в місті Вишгороді. Про це повідомив у Facebook активіст Андрій Богданович.

«Сьогодні Київський окружний адмінсуд заборонив партії «Демократичний Альянс» проводити акцію протесту проти свавілля міліції в місті Вишгороді під місцевим райвідділком з вимогою звільнення з посад покидьків, які вчиняли проти нас протиправні дії у квітні, після затримання наших активістів», — повідомив А. Богданович.

Читати повністю…

Sep 162013
 

Київ, 10.09.2013

Який градус громадського протесту в Україні?

10 вересня я взяв участь в круглому столі на тему «Який градус громадського протесту в Україні?», що відбувся в Інституті Горшеніна. Говорили про тиск влади на громадських активістів та їх переслідування. Публікую нижче витяг своїх виступів із розшифровки заходу, а також питання модераторки круглого столу Вікторії Герасимчук, які вона ставила зокрема мені.

Читати повністю…

Sep 132013
 

Киев, 13.09.2013

Дали с Максимом Пановым комментарии относительно запланированного строительства в Украине платных дорог. Перепечатываю часть статьи с нашими мыслями по этому поводу. Полную версию статьи можете прочитать на сайте СЕГОДНЯ.ua.

Платные дороги имеют право на существование, но только лишь в том случае, если каждая из них будет иметь бесплатный аналог. Если аналога не будет, то люди будут вынуждены пользоваться платными дорогами, поддерживая искусственно высокие доходы тех, кто эти дороги обслуживает и взимает плату, говорит Максим Панов, координатор акций протеста «Я ненавижу Автодор».

Читать полностью…

Jun 282013
 

Київ, 28.06.2013

Схоже настав час більш детально розказати про наші пригоди під Межигір’ям 10 квітня. Досить багато було вже висвітлено в ЗМІ, але це не вся цікава інформація. Тому хочу розказати про протиправні дії міліції щодо демальянсівців взагалі, та щодо мене зокрема, саме за стінами Вишгородського районного відділку. Спочатку коротко нагадаю передісторію затримання, а потім, що ж було в середині відділення міліції. Наприкінець читайте про дії стосовно оскарження міліцейського свавілля. Отож, почнемо.

Читати повністю…

May 082013
 

Київ, 08.05.2013

Апеляційний суд Київської області скасував постанову Вишгородського районного суду про притягнення мене до відповідальності щодо затримання під Межигір’ям, під час «ліквідації повені». Передруковую новину «Української правди» щодо цього.

Постанову про стягнення із заступника глави партії «Демократичний альянс» Андрія Богдановича штрафу за акцію під Межигір’ям, де мешкає президент Віктор Янукович, скасовано.

Читати повністю…