МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 312012
 

Київ, 31.01.2012

Подав позов проти МВС України. Детальніше на відео, текст позову нижче.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Читати розшифровку відео та текст позову…

Aug 092011
 

Киев, 09.08.2011

Чаще всего, публикации на своём блоге, касающиеся моей страны, я пишу на украинском языке. Но поскольку данная может заинтересовать не только жителей Украины, но и граждан как ближнего, так и дальнего зарубежья, я решил, что она будет на одном из шести официальных языков ООН, а именно на русском. 🙂

Сегодня, оказавшись в центре города, я решил прогуляться по Крещатику и своими глазами посмотреть на палаточный городок возле Печерского районного суда, где слушается «Газовое» дело Юлии Тимошенко. Публикация будет сопровождаться фотографиями, сделанными на мобильный телефон, так что заранее прошу прощения, если их качество покажется вам не самым лучшим.

Читать полностью…

May 252011
 

Київ, 25.05.2011

Як вам, сподіваюсь, відомо, я є членом Громадської ради при МВС України, Головою якої було обрано Багірова Едуарда Садиховича, представника МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України», Секретарем — Свєнтицького Володимира Чеславовича, а заступниками Голови — Євдокимова Валерія Олександровича, Сухорукова Андрія Олександровича та Захарченка Михайла Миколайовича. Окрім того, всі перелічені вище особи увійшли до складу Правління.

Читати повністю…

Mar 022011
 

Київ, 01.03.2011

Нещодавно я публікував в своєму блозі відео з першого засідання Громадської ради при МВС, членом якої я є. На зборах також був присутній Міністр внутрішніх справ Могильов Анатолій Володимирович.

Першим пунктом, відносно якого Могильов хотів «порадитись» з громадськістю, і, мабуть, отримати громадське схвалення, було питання введення терміну дії посвідчення водія. За словами Міністра, однією з вимог Міжнародної конвенції про дорожній рух є наявність в посвідченні кінцевого терміну його дії. Під час обговорення я вніс пропозицію (9 хв 20 сек цього відео) встановити термін дії 100 років, на що Могильов заперечив, наче це негативно вплине на імідж України. На це я запропонував умовність в 50 років (9 хв 45 сек того ж відео) та Міністр наполягав на європейській і світовій практиці в десятиріччя.

Читати повністю…

Feb 172011
 

Нижче на відео можна побачити виступ, а також питання-відповіді Міністра внутрішніх справ Могильова Анатолія Володимировича на перших зборах Громадської ради при МВС України, що відбулися 17 лютого 2011 року і членом якої я є.

Під час круглого столу піднімались такі питання як обмін посвідчень водія на документ міжнародного зразка та проходження технічного огляду транспортних засобів.

Вибачаюсь за низьку якість відео — знімав фотоапаратом.

Дивитись відео…