МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 162013
 

Київ, 10.09.2013

Який градус громадського протесту в Україні?

10 вересня я взяв участь в круглому столі на тему «Який градус громадського протесту в Україні?», що відбувся в Інституті Горшеніна. Говорили про тиск влади на громадських активістів та їх переслідування. Публікую нижче витяг своїх виступів із розшифровки заходу, а також питання модераторки круглого столу Вікторії Герасимчук, які вона ставила зокрема мені.

Читати повністю…

Jun 282013
 

Київ, 28.06.2013

Схоже настав час більш детально розказати про наші пригоди під Межигір’ям 10 квітня. Досить багато було вже висвітлено в ЗМІ, але це не вся цікава інформація. Тому хочу розказати про протиправні дії міліції щодо демальянсівців взагалі, та щодо мене зокрема, саме за стінами Вишгородського районного відділку. Спочатку коротко нагадаю передісторію затримання, а потім, що ж було в середині відділення міліції. Наприкінець читайте про дії стосовно оскарження міліцейського свавілля. Отож, почнемо.

Читати повністю…

May 132013
 

Київ, 13.04.2013

На святах, в межах кампанії «Тримай вора з Автодора», ми, разом з демальянсівцями, відсвяткували дні народження ям на київських дорогах. Як виявилось, серед молодих ям, також є і ями-довгожителі, які досягли семидесятирічного віку, і мають в своїх планах пережити ще не одне покоління киян.

Ми знайшли такі, що лишились ще з часів бомбардувань німцями Києва в часи Великої Вітчизняної війни, які до сьогодні не були відремонтовані «Укравтодором» від часу визволення Києва в 1943 році.

Дивитись фотографії…

May 082013
 

Київ, 08.05.2013

Апеляційний суд Київської області скасував постанову Вишгородського районного суду про притягнення мене до відповідальності щодо затримання під Межигір’ям, під час «ліквідації повені». Передруковую новину «Української правди» щодо цього.

Постанову про стягнення із заступника глави партії «Демократичний альянс» Андрія Богдановича штрафу за акцію під Межигір’ям, де мешкає президент Віктор Янукович, скасовано.

Читати повністю…

Apr 182013
 

Київ, 18.04.2013

Передруковую моє інтерв’ю для сайту Politic.kiev.ua щодо протестів «Демократичного Альянсу» під «Межигір’ям».

Заступник голови партії «Демократичний альянс» — про мету акцій протесту в Межигір’ї, наміри відстоювати свою правоту, та про причини активного перешкоджання проведенню мирних акцій поблизу президентської резиденції.
Довідка: Андрій Богданович — член партії «Демократичний Альянс», один із тих, кого спецзагін «Беркут» затримав після відвідин села Нові Петрівці, де знаходиться президентська резиденція, знана широкому загалу під назвою «Межигір’я». Раніше пан Андрій входив до складу Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ.

Читати повністю…

Apr 122013
 

Київ, 12.04.2013

Передруковую невеличке інтерв’ю, яке дав журналістці «Свідомо» Евеліні Вишневській, ввечері, одразу після мітингу під Межигір’ям на знак протесту проти ув’язнення на 7 діб голови Київської парторганізації «Демократичного Альянсу» Максима Панова.

«Коли я брав участь у акції в Межигір’ї, я готувався до того, що мене теж можуть арештувати до 15-ти діб» — Андрій Богданович, один з членів партії «Демократичний Альянс», який брав участь в акції під Вишгородським районним судом. У четвер суд ув’язнив на сім діб їхнього однопартійця Максима Панова, за участь у мітингу в Межигір’ї. Тоді «ДемАльянс» хотів провести акцію проти перекриття доріг заради кортежу президента Віктора Януковича. Але до останнього активісти так і не доїхали.

Читати повністю…