МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jul 182012
 

Київ, 18.07.2012

Раніше я писав про незаконне підвищення розміру членських внесків в гаражному кооперативі «Квітневий», писав про перебіг боротьби з цим, а також про мій позов до суду щодо цього.

27 червня 2012 року цивільний суд виніс рішення, яким задовольнив частково мої позовні вимоги та скасував незаконне підвищення розміру внесків. І ось, сьогодні я вже отримав його на руки.

Читати повністю та дивитись текст рішення…

Mar 302012
 

Київ, 30.03.2012

Раніше я писав про неправомірне підвищення членських внесків в Гаражному кооперативі «Квітневий», і про мій позов до суду щодо цього. А зараз вирішив опублікувати всі документи щодо моєї боротьби (о, прямо таки main kampf… :)), й разом з тим розказати, як просуваютсья справи. І навіть, якщо це не всім буде цікаво, сподіваюсь для когось буде користь у вигляді зразків скарг та заяв…

Читати повністю…

Mar 142012
 

Київ, 14.03.2012

Нещодавно я писав про неправомірне підвищення членських внесків в Гаражному кооперативі «Квітневий», писав про те, як направив до Подільської прокуратури м. Києва заяву про злочин для того, щоб вони провели перевірку, чи є ознаки злочину, передбаченого статтями 189, 190, 365 и 365-1 Кримінального кодексу України.

Паралельно з цим я вирішив подати цивільний позов до суду. Заява нижче.

Дивитись позовну заяву…

Jul 292011
 

Київ, 29.07.2011

Раніше я вже писав про судовий процес між моєю бабусею, інтереси якої я представляю, та Пенсійним фондом в Подільскому районі м. Києва. Також, я писав про те, що подавав апеляційну скаргу, яку суд загубив, і більше двох місяців матеріали справи не передавав на апеляцію. Для того, щоб зрушити ситуацію з місця, я написав на ім’я Голови суду скаргу, яку публікую ще раз, освіжаючи її у вашій пам’яті.

Читати повністю…

Jul 222011
 

Київ, 22.07.2011

Раніше я вже писав про судовий позов до Пенсійного фонду України в Подільському районі, де я представляю інтереси своєї бабусі. Писав про дивну поведінку судді, згадував про відкриття скороченого провадження у справі, говорив про відмову у поновленні строку звернення до суду, та про те, що подав апеляційну скаргу. Детальніше про це трохи далі, а поки що публікую постанову, яку отримав сьогодні.

Читати повністю…

May 122011
 

Сьогодні створюю нову рубирку під назвою «Наша судова влада», в якій буду розповідати про свій досвід взаємодії з судовою гілкою влади. Сподіваюсь, вам це буде цікаво і корисно.


Київ, 12.05.2011

Перша публікація, з цієї серії, присвячується моїй улюбленій бабусі Валентині Федорівні, права котрої я зараз відстоюю, як вповноважений представник.

Дана справа стосується незаконних дій Пенсійного фонду України, що не добплачував в повному обсязі, починаючи з 2006 року, їй соціальну допомогу, як дитині війни. Дана доплата повинна була здійснюватись відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни».

Читати повністю…