МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jun 052014
 

Київ, 05.06.2014

Розміщую відео моїх виступів на круглому столі в Інституті Горшеніна на тему «Київ. Перезавантаження».


Ролик також можна подивитись на YouTube

Передруковую також публікацію за результатами цього круглого столу.

Перезагрузка Киевсовета не состоялась, — представитель «Демальянса»

Богданович возложил всю ответственность за нарушения на местных выборах на УДАР.
Читати повністю…

Jan 252014
 

Київ, 24.01.2014.

Мій коротенький коментар для Гром TV.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Sep 112013
 

Київ, 10.09.2013

Розміщую новину 5 каналу про нашу боротьбу з вишгородською міліцією, яка незаконно затримала активістів Демократичного Альянсу (в тому числі і мене) 10 квітня за акцію протесту під «Межигір’ям», що навіть не відбулась.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Чільника Вишгородського райвідділку міліції покарають за незаконний арешт активістів партії Демократичний альянс. Про це повідомив заступник голови непарламентської політичної сили, Андрій Богданович.

Читати повністю…

Sep 092013
 

Київ, 09.09.2013

Передруковую новину «Української правди» щодо боротьби «ДемАльянсу» з правоохоронцями, які незаконно затримали наших активістів (зокрема і мене) 10 квітня за акцію протесту під резиденцією президента «Межигір’я», яку ми навіть не проводили.

Прокуратура направила подання до Головного управління МВС в Київській області щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника Вишгородського райвідділку міліції за незаконне затримання активістів «ДемАльянсу».

Читати повністю…

Aug 202013
 

Киев, 20.08.2013

Перепечатываю новость с сайта «Вся Власть» относительно моего суда с прокуратурой Вышгородского района.

Сегодня Вышгородский районный суд вынес постановление, которым обязал прокуратуру Вышгородского района признать потерпевшим заместителя главы партии «Демократический Альянс» Андрея Богдановича в криминальном деле относительно незаконного задержания демальянсовцев под Межигорьем 10 апреля, которых вышгородская милиция продержала в райотделе более предусмотренных законом трех часов, для составления протоколов про административные правонарушения.

Читать полностью…

Aug 122013
 

Київ, 12.08.2013

Мені стали відомі нові подробиці втечі з-під домашнього арешту Петра Мельника.

Як повідомило надійне джерело в найближчому оточенні Мельника, зняти електронний браслет йому вдалося відгризши кисть своєї руки.

Оскільки всі гострі предмети було вилучено за рішенням суду, під час прийняття рішення про домашній арешт, то горе-ректору довелося вдатися саме до такого методу.
Читати повністю…