МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 162013
 

Київ, 10.09.2013

Який градус громадського протесту в Україні?

10 вересня я взяв участь в круглому столі на тему «Який градус громадського протесту в Україні?», що відбувся в Інституті Горшеніна. Говорили про тиск влади на громадських активістів та їх переслідування. Публікую нижче витяг своїх виступів із розшифровки заходу, а також питання модераторки круглого столу Вікторії Герасимчук, які вона ставила зокрема мені.

Читати повністю…

Sep 112013
 

Київ, 10.09.2013

Розміщую новину 5 каналу про нашу боротьбу з вишгородською міліцією, яка незаконно затримала активістів Демократичного Альянсу (в тому числі і мене) 10 квітня за акцію протесту під «Межигір’ям», що навіть не відбулась.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Чільника Вишгородського райвідділку міліції покарають за незаконний арешт активістів партії Демократичний альянс. Про це повідомив заступник голови непарламентської політичної сили, Андрій Богданович.

Читати повністю…

Sep 092013
 

Київ, 09.09.2013

Передруковую новину «Української правди» щодо боротьби «ДемАльянсу» з правоохоронцями, які незаконно затримали наших активістів (зокрема і мене) 10 квітня за акцію протесту під резиденцією президента «Межигір’я», яку ми навіть не проводили.

Прокуратура направила подання до Головного управління МВС в Київській області щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника Вишгородського райвідділку міліції за незаконне затримання активістів «ДемАльянсу».

Читати повністю…

Aug 202013
 

Киев, 20.08.2013

Перепечатываю новость с сайта «Вся Власть» относительно моего суда с прокуратурой Вышгородского района.

Сегодня Вышгородский районный суд вынес постановление, которым обязал прокуратуру Вышгородского района признать потерпевшим заместителя главы партии «Демократический Альянс» Андрея Богдановича в криминальном деле относительно незаконного задержания демальянсовцев под Межигорьем 10 апреля, которых вышгородская милиция продержала в райотделе более предусмотренных законом трех часов, для составления протоколов про административные правонарушения.

Читать полностью…

Jun 282013
 

Київ, 28.06.2013

Схоже настав час більш детально розказати про наші пригоди під Межигір’ям 10 квітня. Досить багато було вже висвітлено в ЗМІ, але це не вся цікава інформація. Тому хочу розказати про протиправні дії міліції щодо демальянсівців взагалі, та щодо мене зокрема, саме за стінами Вишгородського районного відділку. Спочатку коротко нагадаю передісторію затримання, а потім, що ж було в середині відділення міліції. Наприкінець читайте про дії стосовно оскарження міліцейського свавілля. Отож, почнемо.

Читати повністю…

Jun 102013
 

Київ, 10.06.2013

Передруковую новини «Української правди» та 5 каналу відповідно, про те, як я через суд зобов’язав прокурора Вишгородського району розпочати досудове розслідування щодо мого незаконного затримання співробітниками Вишгородського райвідділку міліції.

Українська правда:
Суд зобов’язав прокуратуру розслідувати обставини затримання заступника голови «Демократичного альянсу» Андрія Богдановича під «Межигір’ям» 10 квітня. Про це повідомляє 10 червня сам Богданович.

Читати повністю та дивитись відео…