МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Mar 012013
 

Київ, 01.03.2013

Раніше я писав про те, як дільничний Печерського районного управління міліції Рубльов Віталій Сергійович «кришує» тютюновий бізнес на своїй території. Тоді я став свідком незаконного продажу сигарет з рук і викликав міліцію. Рубльов, до якого викликаний мною наряд привіз порушницю, склав на неї протокол не за 156 статтею КУпАП, а по 160 — зокрема в такий спосіб міліція покриває незаконний продаж тютюнових виробів.

Читати повністю…

Dec 202012
 

Київ, 20.12.2012

Хочу звернути вашу увагу на таку проблему, як продаж тютюнових виробів неповнолітнім. Основними продавцями в даному випадку є бабці, які торгують сигаретами поштучно з рук. Звісно, вони не відмовляють у продажі дітям, як це роблять більшість магазинів.

Згадане є порушенням закону і статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення за це передбачена відповідальність у вигляді досить великого штрафу, а також конфіскації товару та виручки, отриманої від його продажу.

Зазвичай ці бабці «кришуються» дільничними, які не тільки закривають очі на таку торгівлю, а ще й у випадках, коли хтось вимагає покарання, притягають порушниць за 160 статтею КУпАП, яка стосуєтсья зовсім іншого — несанкціонованої торгівлі як такої, не передбачає конфіскації товару та виручки, а також загрожує порушникам набагато меншим штрафом. В цьому мені довелось переконатись особисто.

Читати повністю…