МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 012011
 

Київ, 01.09.2011

Нещодавно я був одним із тренерів на третьому етапі Вищої політичної школи, що є проектом Центру політичних студій та аналітики. Нижче можете прочитати рефлексію одного з учасників Михайла Сакалоша, що була опублікована в газеті «РІО».

Читати повністю…

Apr 272011
 

Київ, 27.04.2011

Сьогодні закінчилась дводенна програма навчання «Громадська антикорупційна експертиза — на службі громадських рад України», в якій мені пощастило взяти участь. По суті, це перший в Україні тренінг, що передбачав надання учасникам практичних навичок в сфері проведення громадської експертизи нормативно-правових актів, на предмет виявлення корупціогенних чинників.

Читати повністю…

Jan 262011
 

Київ, 26.01.2011

В 2010 році Центр політичної студії та аналітики започаткував курс навчання молодих лідерів «Вища політична школа», учасником якого мені пощастило бути. Складався він з трьох семінарів:

  1. «Політичні ідеології та базові цінності», що відбувся за підтримки Фонда Конрада Аденауера;
  2. «Україна у світі: зовнішня політика, економічна інтеграція, колективна безпека», що відбувся за підтримки Фонда Фрідріха Наумана;
  3. «Верховенство права: внутрішня політика, громадянське суспільство, правосвідомість», що відбувся, знову ж таки, за підтримки Фонда Конрада Аденауера.

Семінари проходили у різних регіонах України: в Київській області, в Чернігові, в Карпатах. Складались вони як з теоретичних частин (лекцій) так і з практичних завдань (робота в групах). Як лекції, так і практичні завдання, були дуже цікаві і пізнавальні.

Читати повністю…