МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 102011
 

Киев, 10.09.2011

Недавно, на Высшей политической школе, где я был одним из тренеров, Нико Ланге, директор Представительства Фонда Конрада Аденауэра в Украине, познакомил меня с немецкой настольной игрой «Карказон», в которую мы играли всем оргкомитетом, в свободное время. Игра показалась мне по духу сродни шахматам (хотя своей целью и правилами абсолютно на них не похожа), где надо много думать, составлять стратегии и стратегемы, просчитывать ходы наперёд. Данной публикацией я не намереваюсь объяснять правила или обучать играть, хочу лишь вас с ней познакомить.

Читать полностью…

Sep 012011
 

Київ, 01.09.2011

Нещодавно я був одним із тренерів на третьому етапі Вищої політичної школи, що є проектом Центру політичних студій та аналітики. Нижче можете прочитати рефлексію одного з учасників Михайла Сакалоша, що була опублікована в газеті «РІО».

Читати повністю…

Jan 262011
 

Київ, 26.01.2011

В 2010 році Центр політичної студії та аналітики започаткував курс навчання молодих лідерів «Вища політична школа», учасником якого мені пощастило бути. Складався він з трьох семінарів:

  1. «Політичні ідеології та базові цінності», що відбувся за підтримки Фонда Конрада Аденауера;
  2. «Україна у світі: зовнішня політика, економічна інтеграція, колективна безпека», що відбувся за підтримки Фонда Фрідріха Наумана;
  3. «Верховенство права: внутрішня політика, громадянське суспільство, правосвідомість», що відбувся, знову ж таки, за підтримки Фонда Конрада Аденауера.

Семінари проходили у різних регіонах України: в Київській області, в Чернігові, в Карпатах. Складались вони як з теоретичних частин (лекцій) так і з практичних завдань (робота в групах). Як лекції, так і практичні завдання, були дуже цікаві і пізнавальні.

Читати повністю…