МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jun 162011
 

Київ, 16.06.2011

Сьогодні, після трьотижневої перерви, відбулась друга частина попереднього судового засідання у спорі між Благодійною організацією «Благодійний фонд «101» та Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією щодо нелегітимності установчих зборів Громадської ради при Подільській РДА. Взагалі-то, вона мала пройти ще 9 червня, але через хворобу судді Донця В. А. була перенесена.

Читати повністю…

Feb 152011
 

Київ, 15.02.2011

Ну, мабуть треба почати  з того, що такого свавілля я ще не бачив. Маючи вже досвід участі в чотирьох установчих зборах і роботи в ініціативних групах з підготовки установчих зборів, при різних міністерствах, міг би сказати, що бачив усе. Але ні. Такого свавілля — ні! І ім’я цьому свавіллю — Подільська районна в місті Києві державна адміністрація і процес утворення при ній Громадської ради.

Особисто для мене все почалося ще 16 листопада 2010 року, коли я подав заяву з волевиявленням взяти участь в роботі ініціативної групи з підготовки установчих зборів. Мабуть, я був першим, хто взагалі про це подумав, оскільки в канцелярії, при подачі заяви на мене дивились квадратними очима і не розуміли що коїться.

Читати повністю…