МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
May 132013
 

Київ, 13.04.2013

На святах, в межах кампанії «Тримай вора з Автодора», ми, разом з демальянсівцями, відсвяткували дні народження ям на київських дорогах. Як виявилось, серед молодих ям, також є і ями-довгожителі, які досягли семидесятирічного віку, і мають в своїх планах пережити ще не одне покоління киян.

Ми знайшли такі, що лишились ще з часів бомбардувань німцями Києва в часи Великої Вітчизняної війни, які до сьогодні не були відремонтовані «Укравтодором» від часу визволення Києва в 1943 році.

Дивитись фотографії…

Dec 092012
 

Київ, 09.12.2012

Взяв участь у антикорупційному форумі, та разом з головою київського осередку ВМГО «Молоді Демократичного Альянсу» Аліною Божнюк презентував кампанію «Тримай вора з Автодора!». Перегляньте відео.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Нижче передруковую новину з сайту «Демократичного Альянсу», опубліковану київською прес-службою партії.

Читати повністю та дивитись фото

Dec 052012
 

Киев, 05.12.2012

Перепечатываю статью с сайта БАГНЕТ, написанную Евой Лионовой, про акцию ДемАльянса возле Прокуратуры города Киева, в которой я принимал непосредственное участие.

Сегодня, 5 декабря, в Киеве возле здания городской прокуратуры активисты ВМОО «Молодёжь Демократического Альянса» провели акцию протеста против хищения госсредств руководством КП «Киевавтодор».

Читать полностью…

Sep 082012
 

Київ, 08.09.2012

Кампанія політичної партії «Демократичний Альянс» «Тримай вора з Автодора!», метою якої є зупинення розкрадання владою бюджетних коштів, під час щорічного ремонту доріг прибудинкових територій, вже приносить перші плоди. Після чергового рейду, цього разу на Виноградарі Подільського району міста Києва, в якому я брав безпосередню участь, дороги було підлатано. На наступних двох фотографіях це видно. Я живу неподалеку, і хочу вашу звернути увагу на те, що ці ями не ремонтувались стільки, скільки я себе пам’ятаю….

Читати далі та дивитись фото…

Aug 262012
 

Київ, 26.08.2012

Партія «Демократичний Альянс» продовжує кампанію «Тримай вора з Автодора!». Цього разу ми позначили розкрадання грошей на Виноградарі, у Подільському районі. Детальніше на відео.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Дивитись фото…

Aug 062012
 

Київ, 06.08.2012

Політична партія «Демократичний Альянс» запустила кампанію «Тримай вора з Автодора!». Детальніше на відео.


Ролик також можна подивитись на YouTube