МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Oct 112016
 

Київ, 11.10.2016

Громадська організація «Фундація.101», яку я очолюю, створила систему «Скарга.101», яка містить мобільні додатки під платформи Android та iOS і дозволяє оперативно направити скаргу на дії працівників перевіряючих органів або на незадовільний санітарний стан на контрольних пунктах в’їзду-виїзду у Донецькій та Луганській областях.

Система дуже зручна як для користувача, так і оператора, який обробляє звернення — сповіщення про нову скаргу приходять електронною поштою і відповідальний за розгляд працівник може оперативно відреагувати. Відзначу, доступ до бази даних скарг можна легко надати декільком операторам, що будуть мати доступ лише до звернень, які стосуються виключно їх компетенції.

Оскільки такий інструмент є дуже корисним, ми вирішили запропонувати доступ до нього органам влади (підписавши відповідний меморандум про співпрацю), що безпосередньо несуть відповідальність за належну роботу контрольних пунктів на лінії розмежування та направили відповідні пропозиції в Штаб Антитерористичного центру при Службі безпеки України та до Державної прикордонної служби.
Читати повністю…

Aug 192012
 

Многим известна возможность работы iPhone в режиме точки доступа Wi-Fi. Такая опция появилась и в новом, третьем iPad‘е (The new iPad). Это так называемый режим модема. Доступен он лишь в 4G версии планшета.

Описанное ниже относится к 5й ветке iOS. В 6й расположение пунктов меню несколько изменилось.

Перерыв половину Google`а, я не обнаружил подробной, полноценной инструкции по такой настройке iPad`а, поэтому решил написать свою — детальную и со скриншотами.

Читать полностью…