МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 092014
 

Київ, 09.01.2014

Передруковую частину новини з сайту чесних новин «ВСЕ», зокрема мій коментар щодо мети нового проекту ДемАльянсу #НеБутиСкотом.

Ініціатором створення проекту #НеБутиСкотом є партія «Демократичний Альянс». Як розповів заступник голови партії Андрій Богданович, суть проекту в тому, щоб скласти список державних службовців, які порушують права людини.

Читати повністю…

Oct 122013
 

Київ, 12.10.2013

Раніше я вже оцінював роботу нововведення КМДА — сайту контакт-центру «1551». Тоді результати обробки мого звернення були невтішними — на поставлене мною питання відповідь давали ну ду-у-уже довго. Але, оскільки в коментарях у соціальних мережах мені були закиди, що хоч питання і було простим, проте є регламент, відповідно до якого обробляються звернення, тому відповідали начебто довго. Через це я вирішив випробувати систему ще раз, трохи ускладнивши завдання, і подивитись, чи вкладуться в терміни цього разу.
Читати повністю…

Sep 252013
 

Київ, 25.09.2013

Передруковую новину Українських національних новин щодо заборони «ДемАльянсу» проводити акцію протесту у Вишгороді.

Київський окружний адмінсуд заборонив партії «Демократичний Альянс» проводити акцію протесту проти свавілля міліції в місті Вишгороді. Про це повідомив у Facebook активіст Андрій Богданович.

«Сьогодні Київський окружний адмінсуд заборонив партії «Демократичний Альянс» проводити акцію протесту проти свавілля міліції в місті Вишгороді під місцевим райвідділком з вимогою звільнення з посад покидьків, які вчиняли проти нас протиправні дії у квітні, після затримання наших активістів», — повідомив А. Богданович.

Читати повністю…

Sep 202013
 

Киев, 20.09.2013

Дал комментарий сайту From-UA относительно состояния дорог в Украине. Перепечатываю его ниже.

Для власти нет смысла делать одну качественную дорогу на 20-30 лет. Лучше ремонтировать все время те, которые есть, и, соответственно, каждый год выделять на это деньги. Об этом в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Новости Украины — From-UA сообщил координатор кампании «Тримай вора з Автодора» Андрей Богданович.

Читать полностью…

Sep 162013
 

Київ, 10.09.2013

Який градус громадського протесту в Україні?

10 вересня я взяв участь в круглому столі на тему «Який градус громадського протесту в Україні?», що відбувся в Інституті Горшеніна. Говорили про тиск влади на громадських активістів та їх переслідування. Публікую нижче витяг своїх виступів із розшифровки заходу, а також питання модераторки круглого столу Вікторії Герасимчук, які вона ставила зокрема мені.

Читати повністю…

Sep 132013
 

Киев, 13.09.2013

Дали с Максимом Пановым комментарии относительно запланированного строительства в Украине платных дорог. Перепечатываю часть статьи с нашими мыслями по этому поводу. Полную версию статьи можете прочитать на сайте СЕГОДНЯ.ua.

Платные дороги имеют право на существование, но только лишь в том случае, если каждая из них будет иметь бесплатный аналог. Если аналога не будет, то люди будут вынуждены пользоваться платными дорогами, поддерживая искусственно высокие доходы тех, кто эти дороги обслуживает и взимает плату, говорит Максим Панов, координатор акций протеста «Я ненавижу Автодор».

Читать полностью…